Reference

23.05.2023

Dobrý den, touto cestou chci moc poděkovat paní makléřce Neubauerové. Je opravdu člověkem na svém místě, která své práci rozumí. Děkujeme za spolupráci.

Zuzana Navrátilová

05.07.2022

Vážená paní Neubauerová, mnohokrát děkuji za profesionální přístup při prodeji bytu. Je vidět, že práci máte ráda a ovládáte ji. Ráda Vás doporučím svým přátelům.

Helena Konečná

07.05.2022

Dobrý den ,touto cestou bych chtěl poděkovat paní Neubauerové za skvělý profesionální přístup, rychlé vyřízení a zařízení všeho potřebného při prodeji rodinného domu .Za celou rodinu moc děkuji a vřele doporučuji

Zdeněk Šálek

18.03.2022

Vážená paní Zajícová, touto cestou děkuji za prodej mých pozemků. Četl jsem hodně kladných recenzí, se kterými se ztotožňuji -profesionalita se srdce. V případě potřeby se na vás rád obrátím znovu.

Jan Sikora

18.03.2022

Chtěla bych poděkavat paní Zajícové za velmi vstřícné a profesionální jednání při prodeji byt. Laskavý a lidský přístup byl pro mou rodinu velmi důležitý,zejména pro moji maminku, pro kterou byl prodej milovaného bydlení věcí stresující.

K. Lhotská

09.11.2021

S paní maklerkou Neubauerovou jsem byla velmi spokojená. Jednaly jsme spolu na dálku,ale vždy jsem věděla vše důležité. Spokojenost velká,přeji spoustu dalších úspěchů v její užitečné práci.

Jaroslava Hálková

26.08.2021

Velice děkujeme paní Haně Dvořákové za kvalitní zpracování nabídky námi prodávaného bytu. Oceňujeme také její rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučujeme všem.

Janků

10.04.2021

Rádi bychom s přítelem vyjádřili obrovské díky paní Neubauerové. Hledali jsme několik měsíců byt ke koupi, ale stále se nám nedařilo. Paní makléřka nám našla byt snů a ještě ve velmi krátkém čase. Spolupráce s ní při řešení koupě byla skvělá. Vřele doporučujeme!

Markéta Balášová a Jan Smola

07.12.2020

Prodej bytu přes paní Neubauerovou - precizní, rychlá práce. Vřele doporučuji.

Irena Ječmíková

04.12.2020

Děkuji paní Neubauerové za spolupráci. Nákup nemovitosti proběhl velmi hladce a její služby mohu jen doporučit.

Denisa L.

02.12.2020

Velice doporučuji spolupráci s paní Neubauerovou, která mi prodávala domek. Spolupráce s ní byla na jedničku. Skvělý proaktivní přístup, o všem mě pravidelně informovala, poradila, prodiskutovala... Určitě její služby opět využiji, pokud bude potřeba.

Markéta Balášová

11.09.2020

Se službami paní Neubauerové jsme byli velice spokojeni, Prodej proběhl rychle a neměli jsme žádné starosti - všechno zařídila. Můžeme všem doporučit seriozní makléřku,která se ve svém oboru vyzná.

manželé Pulcovi

06.09.2020

Velké díky paní Černé,moc nám pomohla s koupi našeho domu.Vše vyřídila rychle.

Kaločová

16.06.2020

Dobrý den,chtěl bych poděkovat Evě Černé za skvělý profesionální přístup, rychlé vyřízení a zařízení všeho potřebného.

Kamil Jánský

11.05.2020

Dobrý den, děkuji za spolupráci paní Černé. Vše proběhlo hladce a bez komplikací. Doporučuji!

Ondřej Malant

13.06.2019

Moje zkušenost s p. Neubauerovou při prodeji bytu. Rychlý a efektivní přístup. Doporučuji ke spolupráci.

Dušan Černoch

08.03.2019

Dobrý den, moc děkujeme za spolupráci. S jednáním paní Neubauerové jsme byli nadmíru spokojení. Vyšla nám celkově v jednání vstříc, vyhověla ve všech požadavcích, které jsme na ni měli.

David Král

13.02.2019

Dobrý den,radi bychom vyjádřili spokojenost s prodejem a koupí nemovitosti. Ochotu,vstřícnost a lidské jednání paní Černé,které bychom touto cestou vyjádřili naše velké Dík!Osobně doporučujeme realitní kancelář:Makléři na Moravě.S pozdravem:Navrátilovi-Žeravice

Navrátilovi

06.02.2019

Dobrý den, s p. Neubauerovou naprostá spokojenost, doporučujeme, vše proběhlo v pořádku.

Jiří Zácha

15.01.2019

Dobrý den, doporučuji spolupráci při prodeji domu s paní Neubauerovou. Je velice spolehlivá, ochotná, má vstřícné a rychlé jednání, profesionální přístup.

Jiří Frélich

29.11.2018

Dobrý den,Prodavali jsme dum s pomocí Paní Neubauerové,vše proběhlo hladce a rychle,mohu jen doporučit P.Neubauerová ještě jednou mnohokrát děkuji za vstřícnost,informovanost a lidský přístup.

Miroslav Kučera

13.07.2018

Nam dum prodavala pi. Neubaerova a naprosta spokojenost. Do tydne od vydani inzeratu mela kupce. Vse v rychlosti vyrizene. Pri jakemkoliv dotazu vzdy na telefonu a se vsi vstricnosti. Za me muzu jen doporucit.

Jakub Šišma

19.04.2018

Dobrý den-pokud uvažujete prodat-nebo koupit nemovitost-neváhejte oslovit ,,Makléře na Moravě"...osobně múžu doporučit! Moc děkuji p.Neubauerové,která řešila prodej-byly jsme v kontaktu,p.makléřka mě o všem informovala-vždy ochotná poradit-vyhovět..vše zařídit...múžu jen chválit.. Vím,že hodně lidí ,,realitky" zavrhuje-ale kolik z vás má tolik času,navíc právníka...vše podložené...a řekněte si cenu-makléř vám tu částku dá-a že to prodal dráž..?!...no to je přece jeho odměna-má s tím starosti..a vy máte to co jste chtěli a třeba i víc...! NENÍ NAD ČÍM UVAŽOVAT...děkuji Vohralíková

Hana Vohralíková

15.05.2017

Ráda bych vyjádřila spokojenost s prodejem nemovitosti paní Neubauerové. Vstřícný přístup,ochota,vždy na telefonu připravena poradit.

Hana Zsemlová