Klademe důraz na spokojenost klienta

Vážení klienti,
vítáme Vás na našich stránkách a dovolte nám, abychom se Vám představili. Jsme realitní kancelář, kterou jsme založili v r. 2007, a která působí po celé Moravě, což vyjadřuje i název naší firmy „Makléři na Moravě“. Specializujeme se na realitní činnost s důrazem na maximální spokojenost každého z Vás. Náš tým se proto skládá pouze z odborníků s férovým přístupem k lidem a s praxí v tomto oboru.

Jsme členy Realitní komory a důsledně dbáme na dodržování jejího etického kodexu. Velmi si vážíme Vašich názorů a hodnocení , které nám pak po osobních zkušenostech s námi píšete, ale i Vašich doporučení, na základě kterých se na nás obracejí další klienti. Vaše spokojenost je pro nás tím nejlepším oceněním. Je to pro nás ale zároveň motivace k tomu, abychom se stále ve svém oboru vzdělávali a zdokonalovali, protože doba se neustále mění, a s ní se mění i požadavky.

Proto při své práci využíváme ty nejmodernější a nejefektivnější technologie, díky nimž se nám daří většinu nemovitostí prodat v krátké době a za nejvyšší možnou cenu. Během našeho působení jsme pomohli již mnoha lidem s prodejem, pronájmem nebo koupí nemovitosti, a rádi pomůžeme v případě Vaší potřeby i Vám.