4 900 000 Kč

Prodej rodinný dům, Štramberk

Hledáte dům či chalupu k bydlení nebo jako investici? Mám pro vás ke koupi roubený, částečně zděný dům z poloviny 19. století, který byl modernizován v 80. letech 20. století. Tento dům se nachází v nejzachovalejší části městské památkové rezervace města Štramberk, na Dolní Baště. Štramberk je vyhledávané turistické místo, kde vás okouzlí malebné uličky a roubené domy. Tento dům (chalupa) je nedaleko Štramberské Trúby odkud je pěkný výhled do okolí, dále se můžete vydat po Lašské naučné stezce na rozhlednu. Za pozornost stojí starý vápencový lom s botanickou zahradou, jeskyně Šipka a přímo na náměstí je Městský pivovar. Legendární jsou Štramberské uši, které mají svou historii. Dům je situovaný na vysoké podezdívce. Ze zahrady je zachována autentická, roubená podoba. Z této strany jsou původní, dřevěná – kastlová, dvoukřídlá okna. Celková plocha pozemku je 270 m2, z toho zastavěná plocha je 170 m2. Dům je částečně podsklepen a je napojen na veškeré IS – elektrika, plyn, veřejná kanalizace a vodovod. Vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem. Možno napojit krbová kamna. Obytná část je o dispozici 3+kk, kdy kuchyň s obývací místností jsou průchozí a dva samostatné pokoje. Koupelna je s vanou
a umyvadlem, toaleta je samostatná. Vstupní chodba je prostorná a také je zde vstup do sklepa a na velkou, dvoupatrovou půdu, která nabízí další možnost rozšíření stávající obytné části. V kuchyni je komora (špajz)
a za koupelnou technická místnost. Okna do ulice jsou nová, dřevěná kastlová a štítová zeď je opatřena novou omítkou. Zahrádka je oplocená a poskytne vám příjemné posezení s výhledem. Neváhejte kontaktovat makléřku pro více informací. Zajistíme pro Vás optimální nabídku financování a vyřídíme veškeré náležitosti související s koupí.
Hana Dvořáková

Hana Dvořáková

+420 777 873 987

dvorakova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.