7 900 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, Senička

Nabízím Vám ke koupi samostatný, atypický rodinný dům 5+1 s větší zahradou zaručující soukromí, zároveň však i možnost k podnikání. Pozemek je celý oplocený. Celková plocha pozemku je 1728 m2, z toho zastavěná plocha 365 m2. V 1. nadzemním podlaží se přes vstupní chodbu, pod kterou se nachází menší slep, dostanete do hlavní obytné části, ale také do garáže. Je zde kuchyň, ložnice, dětský a obývací pokoj. Koupelna je prostorná, zcela atypická – na stropě zachovalé klenby, podlahové topení, velká vana, umyvadlo, vyzděný sprchový kout a samostatné WC s bidetem. Je zde také místo na pračku a sušičku. Velký, světlý obývací pokoj má krb, vstup na terasu, je zde prostor na jídelní stůl a navíc jeho součástí je menší oddělený kout s oknem, kde můžete mít například pracovnu. Ve 2. nadzemním podlaží, kde se dostanete příjemným, prosvětleným schodištěm na Vás čeká ložnice s klimatizací, menší koupelna s umyvadlem a toaletou a velký pokoj, který je vskutku lahůdkou tohoto domu – při vstupu do něj máte pocit, že jste v galerii, a že se zde uskuteční všechny Vaše sny. Navíc je v této místnosti mezonet, kde může být spaní nebo jen místo pro relax. A to není vše, součástí domu je krásná místnost s krbem na večerní letní i zimní posezení, na kterou navazuje terasa směrem do zahrady. Dále tu máme opravdu velkou hospodářskou budovu - dílnu, kde se nachází samostatná kotelna. Na zahradě je skleník.
Rodinný dům je udržovaný, poslední rekonstrukce proběhla v roce 2003. Euro okna – trojsklo, plastová – dvojsklo. Dům je napojen na veškeré IS, plyn se momentálně nevyužívá. Vytápění je kotlem na pelety, s dávkovačem. Elektrika v mědi, nové odpady, centrální vysavač, klimatizace. Na pozemku je také studna a stará jímka, kterou je možno využit jako rezervoár vody. Podlahy plovoucí a dlažba, schody jsou z jasanového dřeva. Dům má i půdu a je zateplen stříkanou izolací.
Veškerá občanská vybavenost je v obci Senice na Hané (ZŠ, MŠ, praktický lékař pro děti i dospělé, zubař, lékárna, pošta, sportovní hala…). Od Olomouce je Senička vzdálena 19 km a od Litovle 11 km. Dům volný ihned.
Pro více informací volejte makléřku. Zajistíme pro Vás optimální nabídku financování a vyřídíme veškeré náležitosti související s koupí.
Hana Dvořáková

Hana Dvořáková

+420 777 873 987

dvorakova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.