13 500 000 Kč

Prodej měšťanského rodinného domu, CP 853 m2, Přerov Horní náměstí

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi nemovitost, která je vskutku výjimečná. Není tedy pro každého, ale zajisté osloví zájemce solventní a náročné, možná i z řad přerovských patriotů, kteří ocení umístění domu přímo na Horním náměstí, které bylo v r. 2010 vyhlášeno jako nejkrásnější náměstí na Moravě, a které bezesporu patří mezi nejatraktivnější místa v celém městě. Výhledy z obou stran domu, kdy z jedné strany se můžete kochat pohledem na zámek, a z druhé strany na panorama Bečvy s bohatou zelení v okolí i parkem Michalovem v dáli, jsou okouzlující, o čemž se sami můžete přesvědčit i osobně na prohlídce.
Historie tohoto domu sahá až do období renesance, kdy bylo postupně vystavěno celé náměstí, jež je v současné době památkovou zónou. V r. 2002 proběhla na domě rozsáhlá rekonstrukce, takže dům plně vyhovuje nárokům na současné bydlení. Byla vyměněna i střešní krytina vč. některých trámů, kompletně okna v celém domě, dveře, veškeré rozvody, kdy voda a odpady jsou v plastu, elektroinstalace v mědi, rozvody topení s radiátory napojenými na kondenzační plynový kotel. K vytvoření příjemné atmosféry můžete v obývacím pokoji topi i v krbových kamnech. Dům je napojen na všechny IS. Aktuálně dům nevyžaduje prakticky žádné další investice s výjimkou sanace zdiva v jedné přízemní místnosti, která jako jediná v celém domě vykazuje známky vlhkosti (vedlejší byly odizolovány).
V přízemí se nachází velká vstupní chodba s halou, prostorná garáž, pokoj, kuchyň, technická místnost, koupelna a WC, herna, komora a vstupy do kamenných sklepů, které jsou vhodné i pro uskladnění vína, dále je pak vchod na zahradu, kde je i letní kuchyň s venkovním posezením pergolou, opět s nádhernými výhledy. Na tuto zahradu navrženou architektem navazuje další pozemek, který je přístupný po schodech dolů, nebyl však delší dobu vůbec využíván, proto vyžaduje větší zásah zahradníka. Přízemní prostory jsou vhodné nejen k bydlení, ale i k případnému podnikání.
Z chodby se dostaneme po pohodlném dřevěném schodišti do 2. NP, odkud jsou vstupy do obýváku spojeného s kuchyní, ložnice a dalších dvou pokojů. Je zde rovněž velká koupelna se sprch. koutem i vanou, WC, komora a po dřevěných schůdcích vstup na půdu, kde je event. možno vybudovat další pokoje.
Zast. plocha domu včetně nádvoří činí 345 m2, zahrada 508 m2, podlahová plocha obou podlaží cca 325 m2. Projektová dokumentace bude předložena vážným zájemcům.
Nemovitost lze financovat kombinací vlastních zdrojů (např. i z prodeje jiné nemovitosti, na kterou vám mohu najít kupce) i hypotéky, s jejímž vyřízením rovněž pomohu.
Pokud vás tato unikátní nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat pro více info a domluvení termínu prohlídky. Budu se na vás těšit.
Jarmila Neubauerová

Jarmila Neubauerová

+420 724 421 507

neubauerova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.