7 750 000 Kč

Prodej rodinné domy, 128 m2 - Návsí

Chcete-li si koupit nový dům, na jehož dokončení se můžete spolupodílet, máte takovou možnost v obci Návsí u Jablunkova. Zde se nachází novostavba bungalovu s dispozicí 4+KK s užitnou plochou 128 m2 (zastavěná plocha 160 m2) a velkou rovinatou zahradou o ploše cca 2570 m2.

V současné době je dům ve stádiu, kdy začínají probíhat práce na vnitřních omítkách a venkovním zateplování. A právě to je ta chvíle, kdy můžete vstoupit do procesu výběru kuchyňské linky, vybavení koupelny, interiérových dveří a zárubní, podlah, parapetů a dokonce i fasády domu podle Vašeho vkusu. Tento dům bude dostavěn na klíč ve standardním provedení s tím, že v uvedené kupní ceně je zahrnuta i zámková dlažba kolem domu, kamerový systém a garážové stání.
Součástí ceny je rovněž podíl ½ na příjezdové cestě, v budoucnu zde bude totiž stát ještě druhý dům, proto je tento projekt vhodný i pro známé nebo rodinné příslušníky, kteří chtějí bydlet v sousedství.

Dům je již napojen na přívod obecní vody a elektřiny. Vytápění domu zajišťuje el. podlahové topení se systémem umožňující samostatné zapínání v jednotlivých pokojích. Předpokládané náklady na el. 2000 Kč/měs. U domu jsou připraveny rozvody pro tepelné čerpadlo a el. pohon vstupní brány.

Dominantou domu je obývací místnost s jihozápadním odpoledním slunkem, soukromí členů rodiny pak zajistí 3 samostatné neprůchozí pokoje, kde každý má svůj východ francouzským oknem do zahrady.
Dům je projektován v energeticky úsporném standardu s kvalitním provedením stavby:
- zdivo - cihly Brittherm 300 mm, zateplení fasádním polystyrenem 150 mm
- pětikomorová izolační trojskla,
- zateplení stropu minerální vlnou 400 mm, střešní krytina – falcovaný plech.

Velká zahrada Vám pak umožní široké využití – relaxační s bazénem a pergolou nebo užitkové s možností založení menšího ovocného sadu, či chovu domácích zvířat.
Bydlení v obci Návsí na Vás dýchne přírodou všude kolem. Tuto lokalitu si určitě oblíbí nadšenci venkovského života, ale i ti, kdo touží po aktivním životním stylu. Naleznou zde spoustu možností sportovních aktivit. Turistické a cyklistické trasy Vás zavedou do okolních krásných beskydských kopečků a blízkých rekreačních oblastí. V zimě objevíte nedaleko několik lyžařských areálů. V centru obce je nová víceúčelová tělocvična a fotbalový areál.
Dostupnost do centra obce od domu je 5 min. autem, kde na Vás čeká velmi dobrá občanská vybavenost - 2 základní školy a 2 školky, mnoho prodejen s potravinami a spotřebním zbožím, větší supermarkety pak naleznete v blízkém Jablunkově. Dojíždění do práce např. do okolních měst, jako je Třinec, Frýdek Místek, Ostrava, zajišťuje pohodlně nedaleká rychlostní silnice.
Fotografie a video ukazují aktuální stav stavby, vizualizace jen naznačují možnosti vybavení místností. Více informací o možnostech dalšího realizačního postupu Vám ráda sdělím na prohlídce, na kterou Vás srdečně zvu. Kolega finanční poradce Vám zase poradí s financováním.
Libuše Zajícová

Libuše Zajícová

+420 608 701 614

zajicova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.