2 300 000 Kč

Prodej rodinného domu 3+1, CP 541 m2, Kokory

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi menší rodinnný domek , který se nachází v klidné, ale přitom centrální části obce Kokory, která leží mezi městy Přerov a Olomouc, což je velmi výhodné pro dojjíždění do zaměstnání. A určitě oceníte i velmi dobrou občanskou vybavenost, kterou obec disponuje. V obci je MŠ, ZŠ, lékař, obchody, pohostinství, kde se i denně vaří, místní firmy a organizace. Tuto nemovitost lze doporučit i k využití na víkendy nebo k rekreaci jako chalupu, protože v okolí je pěkná příroda pro vycházky, v obci se taky pořádají různé kulturná a sportovní akce.

Dispozičně je dům řešen jako 3+1, bude proto vyhovovat páru nebo menší rodině. Vstup do domu je z ulice chodbou, odkud vedou dveře do obývacího pokoje, z kterého je vchod do dalšího pokoje i do menší kuchyně, vedle které je spíž, a která má okénko do dvora. Před kuchyní je další chodba, z které jsou vstupy do koupelny s vanou a WC, dále se jde do dvora. Z chodby se po dřevěných schůdcích dostaneme do podkroví, kde je menší pokoj. Vedle je půda, kde lze případně vybudovat další dva pokoje. Dům není podsklepen. Podlahová plocha činí cca 75 m2. Zast. plocha vč. nádvoří 145 m2, zahrada 396 m2. Přístup k zahradě je i z druhé strany.

Zdivo je cihelné (z pálených i nepálených cihel), po obvodu je provedeno podřezání a izolace. Střecha je sedlová a zčásti pultová s krytinou z tašek a plechu, byla provedena menší oprava, do budoucna však počítejte s výměnou. Okna v domě byla vyměněna za plastová, stejně tak vchodové dveře do ulice i do dvora. Podlahy jsou betonové , v místnostech parkety, OSB desky,, PVC a dlažba. Elektroinstalace je v přízemí v mědi, v podkroví v hliníku. Dům je napojen na obecní vodovod , na zalévání zahrady je možno využít studnu ve dvoře, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Rozvody vody v koupelně i odpadů jsou v plastu. Vytápění domu je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, přes který je řešen i ohřev vody. Velkou výhodou jsou krbová kamna s výměníkem v obýváku, která jsou napojena na radiátory a která bez problémů vytopí všechny místnosti., což je i velká úspora, oheň a teplo v krbu zpříjemní atmosféru.

K domu náleží dvorek s přístavkem, který je v nedokončeném stavu, a který je pak možno využít jako garáž. Po kamenných schodech se dostaneme na zahradu, která je poměrně vysoko nad úrovní domu, ale odměnou za výstup po schodech vám budou krásné výhledy do širokého okolí. Zahrada je převážně rovinatá , rozdělena na užitkovou část (záhony) i relaxační (trávník, stromy, místo pro dětský bazén i trampolínu), a má příjezd i z ulice z druhé strany.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat pro více info a domluvení prohlídky.
Jarmila Neubauerová

Jarmila Neubauerová

+420 724 421 507

neubauerova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.