Prodáno

Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu Věrovany, 676 m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi pěkný rovinatý pozemek, který je dle územního plánu obce určen k výstavbě samostatného rodinného domu, a kde můžete začít stavět prakticky ihned. Velkou výhodou je, že veškeré IS jsou přivedeny na pozemek nebo na hranici, tudíž tyto záležitosti nemusíte už řešit ani financovat. Pozemek je bez jakýchkoli staveb k demolici, což je další výhoda. Příjezd až k pozemku je po obecní asfaltové komunikaci.
K dispozici máme i vyjádření z územního plánování Olomouc, ve kterém jsou upřesněny podmínky (typ domu, střechy, počet podlaží, výška atd.) , souhlasné stanovisko sousedů k plánované stavbě , i veškerou dokumentaci k zavedené přípojce vodovodu a kanalizace. El. přípojka je na hranici, možnost připojení na plyn zde je také bez problémů.
Pozemek se nachází v centrální části obce (Nenakonice), v bezprostřední blízkosti jsou dva obchody, autobusová zastávka, odkud jezdí pravidelné spoje ve směru Olomouc, Prostějov i Přerov, což je výhodné zejména pro dojíždění do zaměstnání nebo do škol. Velmi dobrou občanskou vybavenost zajišťuje jak přímo obec, tak i sousední městys Dub nad Moravou, který je vzdálen 1 km a vede do něj i cyklostezka.
Kvůli výše uvedenému patří obec dlouhodobě mezi velmi oblíbené a vyhledávané lokality k bydlení. Pokud si i Vy dovedete na tomto místě představit svůj nový domov, neváhejte mne kontaktovat pro více info a domluvení prohlídky.