Prodáno

Prodej pozemku k výstavbě RD, Liboš, 1210 m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi krásný rovinatý pozemek, který je na katastru veden jako zahrada, a dle územního plánu obce je zde možno postavit samostatný rodinný dům. Pozemek je oplocený, rohový a přístupný ze dvou stran po obecní cestě, situován cca 50 m od hlavní silnice vedoucí do Štěpánova, který je s obcí Liboš propojen nebo v opačném směru do Moravské Huzové. Kousek od pozemku se nachází i autobusová zastávka.

Na pozemku je zavedena elektřina a je zde i vlastní studna s užitkovou vodou. Přípojka na obecní vodovod a kanalizaci se nachází cca 50 m od hranice pozemku. Rozměry jsou cca 32 x 37 m (z jedné strany je trochu širší). Nyní je využíván jako zahrada, je zde celá řada vzrostlých ovocných stromů, venkovní posezení a bouda na nářadí (nemá žádné evid. ani popisné číslo).

Obec Liboš se nachází ve vzdálenosti 14 km od Olomouce, zhruba ve stejné vzdálenosti odtud leží města Šternberk, Uničov i Litovel, což je ideální pro dojíždění jak do zaměstnání, tak i do škol. Před lety byla tato obec místní částí městyse Štěpánova, který na obec přímo navazuje, a který disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností, proto je velmi vyhledávanou a oblíbenou lokalitou k bydlení.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zavolejte mi pro více info a případnou prohlídku přímo na místě. Pozemek se prodává za velmi rozumnou cenu, proto v případě více zájemců může být rozhodující nabídková cena nebo způsob financování.