6 290 000 Kč

Prodej, Restaurace s ubytováním

Přemýšlíte kam na své cestě životem dál a máte možnost a chuť výhodně zainvestovat do své budoucnosti? Chcete se posunout jiným směrem, začít podnikat a ještě nevíte v jakém oboru? Pak mám pro Vás tip - splňte si svůj sen a kupte si tuto nemovitost s přilehlým pozemkem a přetvořte si ji k obrazu svému! Navíc je zde možnost dokoupit si přilehlé parkoviště s asfaltovou plochou o rozloze 3480m2.

V katastru nemovitostí je budova vedena jako rodinný dům, nicméně v ní byla dlouhá léta provozovaná restaurace nacházející se v přízemí, s ubytováním v podkroví - 3 pokoje s vlastním soc. zařízením a byt o velikosti 2+kk, je podsklepená. Nachází se přímo na hranici se Slovenskem /hlavní tah z Valašského Meziříčí směr Žilina/ a její lukrativní polohu není potřeba nijak zvlášť vyzdvihovat, každý kdo alespoň občas jezdí tímto směrem na Slovensko si ji velice dobře uvědomuje. Nejde jen o umístění v těsné blízkosti silnice s možností parkování, ale také díky situování v přírodě - vede tudy značné množství turistických tras, což znamená, že kolem denně projde spousta turistů. Pan majitel mi řekl: "Kdyby mi bylo o 20 let méně, nikdy bych to neprodal." Nyní však uznává, že je čas předat žezlo dál, začít si v penzi konečně užívat peníze, které mu toto podnikání vydělalo a nechat vdýchnout objektu novou atmosféru...

Náklady na provoz, kdy objekt celoročně obývá jedna osoba jsou nyní cca: 1200,-Kč/měsíc - elektřina; 56.000,-Kč/rok - vytápění a ohřev vody uhlím. Příjem nyní tvoří pronájem střechy tel. společnosti a to 40.000,-Kč/rok.

V případě, že máte jakékoliv otázky týkající se financování této nebo i jiné nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. Máme totiž mnoho možností, jak financovat nákup nemovitosti - od hypoték přes stavební spoření až po různé druhy úvěrů. Každá z těchto možností má své výhody a nevýhody, a je důležité je pečlivě zvážit. Během pár minut uděláme srovnání u několik bankovních společností a vy máte tak možnost hned vidět jak jste na tom - výše splátky, úrok, délku splácení a podobně.

Jestli jste to právě vy, kdo chce navázat na tento příběh a pokračovat v jeho tvoření jakýmkoliv způsobem si budete přát, neváhejte a zavolejte si o víc informací a prohlídku nemovitosti makléřce!
Jana Melichaříková

Jana Melichaříková

+420 733 609 486

melicharikova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.