1 570 000 Kč

Prodej rekreační chaty se zahradou, Zdětín, CP 446 m2

Pokud hledáte hezké místo k relaxaci, které má zároveň i dobrou dostupnost i dojezdovou vzdálenost od Prostějova, přpadně i Olomouce, rozhodně se podívejte na tuto nabídku chaty, kterou Vám nyní ve výhradním zastoupení majitele nabízím ke koupi.

Chata je montovaná, obložená dřevem okna jsou plastová, na střeše krytina z eternitu. V 1. NP je kuchyňka, obývák a menší místnost, která slouží jako jídelna i spací kout. Zvenku je po kovových schodech přístup do obytného podkroví, kde jsou tři samostatné neprůchozí místnosti (největší z nich slouží jako další obývák s lodžií s krásným výhledem do zahrady, další dva pokojíky pro přespání nebo jako úložní prostory a mají okna s výhledem do lesa za chatou ). V chatě je zavedena elektřina, voda je k dispozici z vlastní studny s čerpadlem, ale není do chaty zavedena. WC je splachovací s jímkou. Topení zajišťují kamna (sporák) na tuhá paliva a el. kamínka. Zast. plocha činí 42 m2, podlahová cca 60 m2. K chatě náleží pozemek o výměře 404 m2, který je z oplocený, je na něm i bazének, venkovní sprcha a kůlna na nářadí a topivo. Výhodou je i příjezdová cesta z obou stran pozemku. Chata se prodává včetně vybavení a nábytku.

Nemovitost se nachází v oblíbené rekreační lokalitě zvané Mokřiny, která leží na okraji obce Zdětín, vzdálené od Prostějova 14 km a od Olomouce 27 km. Jsou zde široké možnosti výletů do okolí (velmi oblíbeným cílem je i Bělecký mlýn, který je vzdálen pouhý 1,2 km) poblíž je i rekreační obec Stražisko s koupalištěm a rybníky (9 km). Obec je dostupná dobře nejen autem, ale i vlakem (žst. zast. 1 km od chaty).

Zaujala vás tato nemovitost? Pak neváhejte , kontaktujte mne pro více info a objednání termínu prohlídky.
Jarmila Neubauerová

Jarmila Neubauerová

+420 724 421 507

neubauerova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.