1 200 000 Kč

Prodej celoroční chaty Penčice, CP 100m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zděnou chatu, která je vhodná nejen k celoroční rekreaci, ale vzhledem k zavedeným IS a vybavení i k případnému trvalému bydlení. Chata má číslo evidenční, příjezd je po zpevněné rovinaté cestě až k chatě.

V 1. NP se nachází garáž, která se využívá k uskladnění věcí, vedle které je další místnost, kde je umístěn el. bojler a darling. Rozvod vody je z vlastní studny. Do obytné části ve 2.NP je vstup po kamenných schodech. Zde se nachází veranda, předsíňka, kuchyňka spojená s obývacím pokojem, ze kterého je vstup na terasu s výhledem na pozemek před chatou i do okolí. Z obýváku jsou vstupy i do dvou menších pokojíků pro přespání. Z předsíně jsou dále vstupy do koupelny se sprchovým koutem a WC, u kterého jsou odpady svedeny do jímky. V chatě je zavedena elektřina, topení zajišťuje krb na tuhá paliva nebo si můžete pořídit el. přímotopy.
Chata je v udržovaném stavu, prodává se včetně vybavení, větší investice aktuálně nejsou nutné. CP pozemku je 100m2, část je ve vlastnictví soukromého majitele (stejně tak to mají i ostatní chaty v lokalitě), momentálně je to v řešení s právníkem (více info poskytnu na vyžádání)

Penčice jsou místní částí Přerova, která leží 7 km severním směrem, a jsou velmi oblíbenou rekreační oblastí. V okolí je krásná příroda, která nabízí spoustu možností i pro turistiku nebo procházky, v obci je také letní koupaliště.

Pokud vás tato nemovitost zaujala, volejte pro více info a případné objednání termínu prohlídky.
Jarmila Neubauerová

Jarmila Neubauerová

+420 724 421 507

neubauerova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.