3 990 000 Kč

Prodej bytu 4+1, 80 m2, Rožnov pod Radhoštěm-SLEVA!!!

Rádi byste bydleli v bytě s výhledem do zeleně? Tak právě pro vás, mám skvělou nabídku! Nabízím prostorný byt o dispozici 4+1 v krásném prostředí Beskyd ve městě Rožnov pod Radhoštěm.

Byt o podlahové ploše 89m2 prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven k okamžitému nastěhování. Hned při vstupu vás zaujme osvětlení na fotobuňku - lze časově měnit, případně vypnout. Zaručuje to dokonale prosvětlený byt při přecházení mezi pokoji. V bytě najdete vestavěné skříně na chodbě + skříň určenou k umístění pračky a místo pro prací, čistící a úklidové prostředky, dále pak skříně v ložnici i na WC, což vám zajistí dostatek úložného prostoru. V kuchyni lze ke stolu připevnit desku a zvětšit tak jeho plochu dle potřeby - např. na Vánoce, oslavy a podobně. V obýváku jsou na zdích designové omítky a přírodní kámen, které dodávají bytu moderní vzhled. Byt se prodává částečně vybavený a součástí prodeje je i pohodlná sedačka, která se skvěle hodí pro relaxaci po náročném dni. Z obýváku se dostanete na lodžii o ploše 3,7m2, dostatečný prostor, kde si můžete vytvořit oázu klidu, navíc je v místě zábradlí namontováno bezpečnostní sklo. V koupelně i na WC je nainstalována repro soustava a celkově je bytové jádro řešeno velmi zajímavě. K dispozici je také sklep, kde je možno uskladnit věci, které nepotřebujete každý den. Vchodové dveře do domu jsou opatřeny magnetem, díky kterému je můžete aretovat - oceníte při projíždění s kočárkem, velkým nákupem, případně při stěhování. V domě je vybudovaný nový, prostorný výtah, kde se mimo jiné vejde i ten kočárek. Byt je velmi čistý a udržovaný a můžete se do něj nastěhovat ihned. Tento byt je ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro jednotlivce, kteří hledají prostorné a moderní bydlení.

Pokud jste majitel podobně velkého bytu, i o velikosti 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm a váš byt je před rekonstrukcí, zkuste se zamyslet, jestli byste jej nechtěli vyměnit za tento, mnou nabízený, samozřejmě s doplatkem. Paní majitelka se nešťastnou náhodou ocitla na invalidním vozíčku a potřebuje si byt upravit tak, aby v něm mohla pohodlně fungovat i s dětmi.

V případě, že máte jakékoliv otázky týkající se financování této nebo i jiné nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. Máme totiž mnoho možností, jak financovat nákup nemovitosti - od hypoték přes stavební spoření až po různé druhy úvěrů. Každá z těchto možností má své výhody a nevýhody, a je důležité je pečlivě zvážit. Během pár minut uděláme srovnání u několik bankovních společností a vy máte tak možnost hned vidět jak jste na tom - výše splátky, úrok, délku splácení a podobně.

V případě, že vás tohle vše zaujalo neváhejte a kontaktujte mě co nejdříve.
Jana Melichaříková

Jana Melichaříková

+420 733 609 486

melicharikova@maklerinamorave.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.