Prodáno

Prodej bytu 3+1, 65 m2, L. Váchy, Zlín

Rádi byste koupili byt, který bude v příjemné lokalitě a který je připraven k rekonstrukci dle Vašich představ? Hledáte byt pro potřebu svou a své rodiny nebo jako investici za účelem pronájmu? Právě pro vás mám nyní nabídku bytu, který Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízím.
Byt se nachází ve 12. patře panelového domu po celkové revitalizaci, z oken budete mít vskutku nádherný panoramatický výhled do širokého okolí. Byt je už kompletně vyklizen a vymalován nově bílou barvou, jak vidíte i na fotkách. Pro lepší představu, jak mohou jednotlivé místnosti vypadat po rekonstrukci, je zde k dispozici i vizualizace. Velkou výhodou jsou i neprůchozí pokoje (viz půdorys) a dostatek úložných prostor (v předsíni je šatna i komora, součástí bytu je i sklepní kój v přízemí). Byt sice nemá balkon, ale k užívání je lodžie v mezipatře společná pro dva byty. Parkovat lze na parkovišti před domem nebo v bezprostředním okolí, kapacita je dostatečná.

Dům prošel celkovou revitalizací (nové stupačky, plastová okna se žaluziemi, zateplení, střecha), jsou zde dva velké výtahy. K dispozici mám aktuální rozpis měsíčních nákladů včetně úvěru na revitalizaci, který bude splacen k 30.9. 2025. Celkové platby bez inkasa činí 3.574 kč (z toho úvěr na revitalizaci 686 kč), platby však budou záviset na počtu osob.

V okolí domu je velmi dobrá občanská vybavenost i dopravní infrastruktura (supermarkety, restaurace, škola, sportoviště, různé služby atd), dostupnost do centra je zajištěna MHD, pár minut jízdy autem se dostanete na dálnici. Mimo to je zde krásné okolí k vycházkám do přírody, kdy pár minut od domu jsou lesy.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte mne pro více info a objednání termínu prohlídky.