Prodáno

Prodej bytu 2+kk, 48m2

Bydlení ve městě v blízkosti MHD, autem rychlé napojení na D1, D2 či D52 a přitom mít na dosah přírodu - právě to Vám můžeme nabídnout !!! - velmi pěkný slunný byt 2+kk 48m2 ve 4. podlaží s balkonem v jižní části Brna.
Tato lokalita nabízí pro bydlení spoustu výhod. Jedná se o menší zástavbu s možností zakoupení parkovacího stání, takže žádné stresy při parkování jako na přelidněných sídlištích.
Budete mít pocit, že žijete mimo město, přitom se velmi rychle dostanete do centra i na všechny světové strany. Do OC Avion dojdete za pár minut pěšky, u Olympie jste autem hned nebo stejně tak můžete i procházkou kolem řeky Svratky třeba do kina či po cyklostezce na kole i na bruslích klidně až do Vídně. V nejbližším okolí najdete školku, školu i nejrůznější sportovní aktivity pro děti i dospělé včetně koupacího biotopu.
Byt je téměř nový s krásnou a prostornou kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči včetně myčky, kompletně zařízenou vstupní chodbou, kompletní vybavení je i v šatně a obou pokojích. V koupelně je pračka, v ložnici postel, v obývacím pokoji stěna, sedačka, televize, klimatizace, ke kuchyni patří stůl a židle a kdo má židli - ten bydlí !!! Všechny spotřebiče i nábytek jsou zánovní a plně funkční.
Jedná se o energeticky nenáročnou dřevostavbu, vzhledem k umístění bytu v zimě stačí minimálně vytápět, na energetické krize tak vyzrajete velmi nízkými provozními náklady.
Při potřebě financovat koupi úvěrem Vám zajistíme u kterékoli banky nejvýhodnější podmínky i veškerý právní servis. Rádi Vám toto příjemné bydlení předvedeme při osobní prohlídce, neváhejte kontaktovat pro domluvení termínu. Pak už stačí jen zabalit oblečení, přikrývku a ntb....a můžete bydlet