Prodáno

Prodej, Byty 2+1, 59 m2 , Třinec - Lyžbice

V dnešní nabídce mám pro Vás prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví v klidné části města Třince. Byt je velmi praktický pro rodinu s dětmi, jelikož zde najdete vše potřebné - do 5 min pěšky se nachází škola i školka, dětské hřiště, zastávka MHD a základní obchody. Rovněž dostatek parkovacích míst bezprostředně u domu i na blízkém parkovišti je dnes velkou výhodou. Okraj sídliště má své další přednosti - pro dojíždění do práce blízkost výpadovek a dálnice, ale také možnost sportovních aktivit a krásných procházek do blízkého okolí.

Dům je po kompletní revitalizaci, byt po částečné - kompletní nové elektrické rozvody, kuchyňská linka se spotřebiči, plovoucí podlahy, v obýváku hezké parkety. Koupelna je zděná, ale obnova obkladů již čeká na nového majitele.
Orientace bytu - kuchyně a ložnice severovýchod, obývák na jihozápad s příjemným odpoledním sluníčkem.
Pokoje jsou prostorné (obývák 18,5 m2, ložnice 14,5 m2, kuchyň 9 m2), ústavné a neprůchozí. Velká předsíň (11 m2) pak umožňuje umístění obrovské a hluboké šatní skříně, která zůstane v bytě. Vedle kuchyně pak naleznete i praktický kumbál nebo spíži. Rovněž krajní sklepní kóje je oproti jiným prostornější a umožňuje tak pohodlné uskladnění např. sportovního náčiní.

Byt může být také dobrou investiční příležitostí ke komerčnímu pronájmu. Není zatížen žádným úvěrem a současné náklady pro 4 osoby činí cca 4.700,- Kč (z toho je fond oprav pouze 1.477 Kč a zbytek jsou zúčtovatelné služby, jako teplo, studená voda, úklid apod.) + zálohy na vlastní spotřebu elektřiny a plynu, který je zde využíván k vaření a k ohřevu vody. Byt je volný k nastěhování počátkem června t.r. Pro vážné zájemce jednání o ceně možné.

Těším se na Vás u prohlídky, kde Vám ráda poskytnu další informace, včetně nabídky na profinancování bytu.